Kas e-poe loomine on Sinu ettevõttele vajalik?

Kui soovid jõuda rohkemate klientideni, siis on e-poe loomine väga hea mõte. Eriti siis kui sul on tooted, mida sa saad mugavalt kliendini tarnida või teenused, milleks ei ole tarvis füüsilist kohalolekut (näiteks: veebikoolitused või muu sisu millele luuakse veebis ligipääs).

Niisiis, vajaduse määrab ära eelkõige Sinu pakutavad tooted ja teenused. E-poe loomise peale tasuks kindlasti mõelda ettevõtetel, kellel on müügil esemed, mida on mugav pakiautomaati panna või kulleriga saata.

e-poe loomine

Miks e-poe loomine on hea mõte?

Toome siinkohal välja mõned punktid miks e-poe loomine võib sinu ettevõttele kasuks tulla.

E-poe loomine toob sinuni uued kliendid

Mida teeb tänapäeval suur osa inimsestest, kes soovib midagi osta? Nad kirjutavad selle Googlesse ja vajutavad sinna tekkivatel tulemustel.

Mugavus

Miks minna poodi kui saab kõik vajaliku korraga koju tellida? Klientidel on mugav erinevate parameetritega tooteid sirvida (riiete puhul näiteks värvus, suurus, stiil) ja oma ostukorv kokku panna. Seejärel suunduda kassasse, valida sobiv tarneviis ja oma ostu eest mugavalt näiteks pangalingiga tasuda.

Turundusstrateegiate laienemine

E-poe loomisel peaks mõtlema märksõnadele, mis sinu tooteid või teenuseid kõige paremini iseloomustavad ning nendele märksõnadele lehe seejärel ka optimeerima. Läbimõeldud ja otsingumootoritele optimeeritud e-pood ilmub otsingumootorites kõrgemal kohal.

E-poes saab kutsuda üles kliente liituma ka oma uudiskirjadega. Uudiskirjades saab saata klientidele sooduskoode, mis kliendid sinu lehele jälle tagasi meelitavad.

Ajaga kaasas käimine

Nagu eelnevalt mainitud, siis suur osa inimestest leiab oma tooted internetist – kui Sind seal ei ole, siis Sa nende jaoks ei eksisteeri. Võimalik, et tänu sellele jääb Sinu ettevõte paljudele potensiaalsetele klientidele avastamata.

Kui Sul on juba e-pood, siis veendu, et see oleks toimiv ja kaasaegne. Ebaprfessionaalne ja mobiilile mitte kohandatud leht peletab kliendid eemale.

Jooksvad kulud on madalad

Kui nüüd võrrelda füüsilist poodi ja e-poodi, siis e-poe puhul maksad Sa igakuiselt majutustasu ja füüsilise poe puhul ruumide rendi eest. E-poe majutustasud algavad umbes 5€, ruume selle raha eest ei rendi. Samuti hoiab kokku tööjõukulude pealt.

Kasumi suurenemine

E-poe loomine võib ettevõtte kasumit päris palju suurendada. Seda sel juhul kui oled otsingumootorites nähtav, Sinu e-pood on professionaalne ja mugav erinevates seadmetes kasutada. Samuti aitavad kaasa e-poe loomisega kaasnevad turundusstrateegiad nagu näiteks uudiskirjade teel saadetavad sooduskoodid.

Globaalne turg

E-poe loomine annab võimaluse laieneda globaalselt, ilma vajaduseta ise kohapeal olla. Mitmekeelse e-poe loomene võib tuua kliente üle kogu maailma.

24/7 avatud

Füüsilisest poest ostude tegemise määravad ära kindlad nädalapäevad ja kellaajad. Veebipoes saab oste sooritada ajast ja nädalapäevast sõltumatult.

Madalam risk

Võrreldes füüsilise poega on e-pood väga turvaline. Keegi ei saa sinult kaupa varastada – enne makse ja seejärel kaup.

E-poe loomine spetsialistide poolt

Kui oled jõudnud otsusele, et e-pood on sinu ärile tulutoov võimalus, siis võta meiega julgesti ühendust. Teeme Sinu ettevõttele toimiva ja kasutajasõbraliku e-poe koos kõigi vajalike lisadega.

Soovin professionaalset e-poodi