Kodulehe loomine

Tänapäeva infoajastul on kodulehe tegemisel üks prioriteetidest esmamulje. Meie poolt valmistatud kodulehed on kena ja professionaalse välimusega ning modernse ülesehitusega. Kuna paljud inimesed kasutavad mobiilseid seadmeid igapäevaselt, on meie poolt loodud veebilehtede elemendid reageerivad ehk vaadatavad erinevatel mobiilsetel seadmetel sellisel viisil, et üksi osa sisust ei lähe kaduma. Kodulehe valmistame vastavalt teie disaini ja funktsionaalsuse soovidele. Tänu WordPressile saame ehitada veebilehed sellise struktuuriga, et nad on otsingumootorite poolt kergelt ülesleitavad ja seega suureneb liiklus teie kodulehel. WordPressi baasil üles ehitatud veebilehed on tulevikukindlad ja neid on väga lihtne hallata. Vajalike muudatuste sisseviimine võtab minimaalselt aega. Hinna sees on ka veebilehe paigaldamine teie valitud serverisse.

Kodulehe loomine Sinu äri eduks

ESITA HINNAPÄRING

Disain

Kaunis ja professionaalne kujundus tagab klientide usalduse ja soovi tulla taaskord teie lehele. Kujundame veebilehti vastavalt teie soovidele. Koos jõuame parima lahenduseni, mis sobib nii teile, kui ka veebilehe külastajatele.

Reageerivus

Meie poolt tehtud kodulehed on reageeriva disainiga, mis tähendab, et sisu ja disaini elemendid kohanduvad vastavalt vaataja ekraani suurusele. See tagab meeldiva kogemuse ka neile külastajatele, kes eelistavad igapäevaselt kasutada mobiilseid seadmeid nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid.

SEO

SEO on otsingumootoritele optimiseerimine, mis tähendab, et meie poolt loodud kodulehed on Google, Yahoo jt poolt kergesti ülesleitavad ja seetõttu saab teie koduleht rohkem külastusi just nende inimeste poolt, kes otsivad teie poolt pakutavat teenust või toodet.

2018-04-11T11:24:32+00:00
ESITA HINNAPÄRING
Täname päringu eest! Võtame Teiega peatselt ühendust.
ПОЛУЧИТЬ ЦЕНОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
JÄTÄ TARJOUSPYYNTÖ
Request for price quote
Thank you!