Kodulehe tegemine

Kodulehe loomine jäta spetsialistide hooleks. Tänapäeva infoajastul on kodulehe tegemisel üks prioriteetidest esmamulje. Veebilehe tegemine on äri edukuse üks osadest. Meie poolt valmistatud kodulehed on kena ja professionaalse välimusega ning modernse ülesehitusega. Kuna paljud inimesed kasutavad igapäevaselt mobiilseid seadmeid, on meie poolt loodud veebilehtede elemendid reageerivad ehk vaadatavad erinevatel mobiilsetel seadmetel sellisel viisil, et ükski osa sisust ei lähe kaduma. Kodulehe loomine toimub vastavalt teie disaini ja funktsionaalsuse soovidele. Veebilehtede tegemiseks kasutame WordPressi. WordPressi baasil kodulehe loomine on tulevikukindel ja nii loodud lehti on väga lihtne hallata. Vajalike muudatuste sisseviimine võtab minimaalselt aega. Hinna sees on ka veebilehe paigaldamine teie valitud serverisse.

Vastus päringule tööpäeviti 2 tunni jooksul
art design 3528221
Disain

Veebilehe tegemine koos sobiliku disainiga. Kaunis ja professionaalne kujundus tagab klientide usalduse ja soovi tulla taaskord teie lehele. Kujundame veebilehti vastavalt teie soovidele. Koos jõuame parima lahenduseni, mis sobib nii teile, kui ka veebilehe külastajatele.

responsive design 3308553
Reageerivus

Veebilehe tegemine pidades silmas tänapäeva standardeid. Meie poolt tehtud kodulehed on reageeriva disainiga, mis tähendab, et sisu ja disaini elemendid kohanduvad vastavalt vaataja ekraani suurusele. See tagab meeldiva kogemuse ka neile külastajatele, kes eelistavad igapäevaselt kasutada mobiilseid seadmeid nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid.