E-poe tegemine

E-poe tegemine võib omal käel olla raske ja aeganõudev töö, seda eriti siis, kui puudub eelnev kogemus. E-poode teeme WordPressi baasil, mis on sarnaselt meie pakutud veebilehtedele kõrge funktsionaalsuse ja kaasaegse disainiga. Professionaalne veebilehesisene optimeerimine aitab inimestel teie veebipoe internetis kergelt üles leida, teeb kasutajate elu mugavamaks ja toob teile kliente juurde. Muidugi pakume lisaks ka turunduse funktsiooni, mille abil te saate koguda külastajate emaili aadresse ning muuta tavakülastajad regulaarseteks ostjateks. Kujundus, seal hulgas elementide asetus ja värvilahendus, arendatakse välja vastavalt teie soovile või eelistustele. Kui teil ei ole kindlat visiooni, pakume omalt poolt erinevaid lahendusi, millele te saate omakorda lisada parandusi ning mõtteid.

Vastus päringule tööpäeviti 2 tunni jooksul
responsive design 3308553
Reageeriv disain

Adaptiivne disain tagab, et teie e-poe elemendid ja kujundus säilitavad õiged proportsioonid, isegi siis, kui veebilehe sirvimiseks kasutada mobiilseid seadmeid nagu nutitelefonid ning tahvelarvutid. See säästab teid lisakulutustest, mis muidu läheksid veebilehe mobiilse versiooni väljatöötamiseks.

pencil 3528191
Sisuhaldus

Aitame paigaldada kasutajasõbraliku sisuhalduse, mis on seotud kujundusega ning paigaldame teile enim levinud moodulid. Veebilehe sisuhaldust on meie poolt saadetud juhiste alusel väga lihtne teostada.

online shopping 3165495
Müük

Atraktiivsed tootekirjeldused ning tootepildid aitavad teenida külastajate usaldust ja suurendavad soovi osta teie tooteid. Seda toetab lihtne ostukorvi süsteem, mis lubab klientidel valida makseviisi, toote kogused ning transpordi eelistused. Allahindlused ja uudiskirjad teevad tavalistest külastajatest püsikliendid ja seega suureneb teie läbimüük.