Graafiline disain

Visuaalsel osal on veebis, nagu ka mujal elus, väga suur roll. Õigesti valitud värvid ja graafika aitab klientidel veebilehel paremini orienteeruda ning loob sobiva meeleolu.

Meie loodud lahendused on praktilised ja läbimõeldud, lähtudes just sinu ideest, vajadustest ja sihtgrupist.

Graafiline disain ja illustratsioonid aitavad tuua olulise sõnumi veebilehel esile, tekitavad huvi ning vähendavad teksti hulka veebilehel.

Pakume oma klientidele võimalust saada täiesti omanäoline koduleht. Seome kokku väikesed elemendid üheks suureks visuaalseks tervikuks. Alates ettevõttele sobilikest värvikombinatsioonidest, lõpetades logo ja muude graafiliste elementidega.

Vastus päringule tööpäeviti 2 tunni jooksul
rgb 3308340
Logod

Sul on idee milline võiks logo välja näha? Kirjelda seda meile ning me teeme Sinu visiooni reaalsuseks. Sul ei ole ideed? Ka sellele probleemile leiame me lahenduse – kirjelda meile oma ettevõtte visooni, eesmärke ja ideed ning me loome Sinu ettevõttele sobiva logo.

Logo tegemisel lähtume ka sellest, kus on seda vaja kasutada. Eelnevalt peaks läbi mõtlema, kas logo peab olema nähtav ja arusaadav ka väikselt ekraanilt või on seda vaja kuvada suurelt ja detailselt.

smartphone 3308496
Visiitkaardid ja reklaam

Visiitkaart peab olema lihtne ja konkreetne, samas pilkupüüdev ja sisaldma kõike vajalikku. Visiitkaart loob Sinu ettevõttest esmamulje – seega jäta visiitkaardi loomine meie hooleks. Tagame, et Sinu visiitkaart jätab Sinu ettevõttest professionaalse ja usaldusväärse mulje.

Kas soovid reklaamida veebis või hoopis ajalehes? Saame sind selles osas aidata. Kujundame Sinu toodete või teenuste reklaamimiseks pilkupüüdvad reklaamid.

art design 3528221
Illustratsioonid ja graafika

Tänapäeva maailmas on täielik info üleküllus. Kuidas aga anda edasi tähtsat infot oma toodete või teenuste kohta nii, et see ka kliendi pilku püüaks ja huvi tekitaks? Vastus on ilmselge – vähem tekste, rohkem pilte. Loome Sinu pakutava teenuse, toote või mõne idee kirjeldamiseks sobivad illustratsioonid.