SEO tähistab otsingumootorile optimeerimist. See on praktika, mille abil saab parandada oma kodulehe otsingumootori tulemust ja seega suurendada kodulehe külastatavuse kvaliteeti ja kvantiteeti.


Miks on SEO optimeerimine vajalik?

Alljärgnevas artiklis on toodud kaks mõjuvat põhjust, miks SEO optimeerimine on kodulehe jaoks oluline.

seo optimeerimine

Lehe külastatavus kasvab

Otsingutulemustes kuvatavate veebisaitide paremusjärjestuse määramisel võtab Google arvesse erinevaid tegureid. Ta soovib leida sisu, mis on kasutaja päringu jaoks asjakohane, kuid mille puhul võib usaldada ka lugejale väärtuse pakkumist. Kui koduleht asetseb järjekorras eespool, on sellel klikkide ja tähelepanu äratamiseks palju suurem võimalus kui madalamal postitsioonidel asetsejatel. Hinnanguliselt 30% kasutajatest langetavad klikkimise otsuse esimeste positsioonide otsingutulemitel

Kodulehe SEO optimeerimine koosneb mitmest etapist. Nende etappide ühtsel koosmõjul muutub koduleht otsingumootori jaoks atraktiivsemaks ning selle tulemusena liigub koduleht Google otsingus ettepoole. Mida kõrgemale positsioonile koduleht Google otsingutulemuste tõuseb, seda rohkem orgaanilisi klikke ja külastusi kodulehel tekin. Mida rohkem on külastusi, seda rohkem on potentsiaalseid kliente.

Investeering kodulehe lähitulevikku

SEO optimeerimine on investeering oma kodulehe lähitulevikku. Kuigi SEO optimeerimise tulemused ei ole silmapilkselt näha nii nagu on seda kallite reklaamide puhul, hakkab selle positiivne mõju hakkab avalduma juba paari nädala möödudes peale kodulehe optimeerimise teostamist.

Kodulehe optimeerimine spetsialistide poolt

Kodulehe loomine ja SEO optimeerimine võib olla keeruline. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

SOOVIN OPTIMEERITUD KODULEHE LAHENDUST