SEO tähistab otsingumootorile optimeerimist. See on praktika, mille abil saab parandada oma kodulehe otsingumootori tulemust ja seega suurendada kodulehe külastatavuse kvaliteeti ja kvantiteeti.


Miks on SEO optimeerimine vajalik?

Alljärgnevas artiklis on toodud kaks mõjuvat põhjust, miks SEO optimeerimine on kodulehe jaoks oluline.

seo optimeerimine

Lehe külastatavus kasvab

Otsingutulemustes kuvatavate veebisaitide paremusjärjestuse määramisel võtab Google arvesse erinevaid tegureid. Google näitab sisu, mis on kasutaja päringu jaoks asjakohane, kuid mille puhul võib usaldada ka lugejale väärtuse pakkumist. Kui koduleht asetseb järjekorras eespool, on sellel klikkide ja tähelepanu äratamiseks palju suurem võimalus kui madalamal postitsioonidel olijatel. Hinnanguliselt 30% kasutajatest külastavad suurema tõenäosusega lehti, mis asetsevad eespool.

Kodulehe SEO optimeerimine koosneb mitmest etapist. Nende etappide ühtsel koosmõjul muutub koduleht otsingumootori jaoks atraktiivsemaks ning selle tulemusena liigub koduleht Google otsingus ettepoole. Mida kõrgemale positsioonile koduleht Google otsingutulemustes tõuseb, seda rohkem orgaanilisi klikke ja külastusi kodulehel tekib. Mida rohkem on külastusi, seda rohkem on potentsiaalseid kliente.

Investeering kodulehe lähitulevikku

SEO optimeerimine on investeering oma kodulehe lähitulevikku. SEO optimeerimise tulemused ei ole silmapilkselt näha, nii nagu on seda kallite reklaamide puhul. Sellegipoolest hakkab selle positiivne mõju avalduma juba paari nädala möödumisel peale kodulehe optimeerimist.

Kodulehe optimeerimine spetsialistide poolt

Kodulehe loomine ja SEO optimeerimine võib olla keeruline. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

SOOVIN OPTIMEERITUD KODULEHE LAHENDUST