Hea veebisaidi olemasolu suurendab koheselt teie kui seadusliku ettevõtte usaldusväärsust. Esmamuljed loevad ja need võimaldavad teil oma ettevõtte jaoks hästi läbimõeldud tutvustusega väga tugevat muljet jätta. Veebisait aitab näidata teie asjatundlikkust ja teie ettevõtet paremini reklaamida.

Andke oma e-poele ainulaadne ja professionaalne ilme koos tasuta WordPressi teemadega. Hea tasuta teema võib muuta tavalise veebisaidi millekski põnevaks.

E-poe teemad

Toome Teieni täna TOP 5 tasuta e-poe teemat , mis kõik on täielikult WooCommerce’iga ühilduvad.

Usaldus on paljude klientide peamine mõõdik ja mõjuval põhjusel – see mõjutab otseselt seda, kas te müüte. See usaldus peaks laienema ka teie valitud teemale. Sydney on selles osas kauaaegne esisõitja.

Komplektis on lohistamise plugin, mis tähendab, et teie käsutuses on palju juhtivaid saidi loomise tööriistu. Kuid kui soovite kiiresti alustada, pakub Sydney oma demode importi ühe klõpsuga – suurepärane, kui soovite, et teie veebipood alustaks kindlast baasist. Sydneyl on ka mitmeid ajasäästlikke ja käepäraseid funktsioone, näiteks täielik tõlke valmisolek ja võimas teema valikute komplekt. Seda kõike pakutakse tasuta, kuigi saadaval on lisatasu versioon. Üldiselt suudab Sydney rahuldada teie vajadusi e-poena. Sellel on palju suurepäraseid omadusi ja see pakub Elementori plugina jõudu. Veelgi enam, see on täiesti tasuta!

E-poe teema

2. Leto

Leto WordPressi teema pakub suurepäraseid e-poe tööriistu tasuta ja kauni ostukorvi konfiguratsiooniga. See on puhas ja kaasaegne paigutus, millel on suur päisepilt reklaamide ja muude pakkumiste kuvamiseks. Leto WordPressi teema ühildub WooCommerce’iga, muutes selle suurepäraseks igat tüüpi poodide jaoks. Nagu mainitud, võimaldab päisekandja näidata suurt päisepilti. Teil on isegi võimalus avaldada video, mis selgitab teie toodet või ettevõtet. Näiteks saate muuta värve, tüpograafiat, fonte ja muud. Üks teema kasutamise viis on kõigi oma toodete galerii jagamine. Nii teavad inimesed kohe algusest peale, mida müüte, ja saavad teie kodulehelt läbi klõpsata. Koos sellega pakub Leto teema Google’i fonte, mida saab WordPressi kohandajast ümber lülitada. See on täiesti tasuta juurdepääs Google Fontsile, mis on sageli saadaval ainult siis, kui maksate esmaklassilise WordPressi teema eest. Teine põhjus Leto teema kaalumiseks on sisseehitatud tõlke vahendite tõttu. Põhimõtteliselt võimaldab see muuta oma saidi tõlkeks valmis liideseks, kus saate lehti ise tõlkida või lasta oma kasutajatel seda teha. Pole tähtis, kas müüte kingi või elektroonikat, sest kaubamärgi teete täielikult teie.

E-poe teema

TheShop on suurepärane e-poe teema, mis on loodud selleks, et aidata teil rohkem müüa. Selle stiilne, minimalistlik disain muudab selle ideaalseks teemaks oma toodete esitlemiseks ja suurema müügi suurendamiseks.

TheShop on väga hõlpsasti kasutatav e-kaubanduse teema, mis ühildub populaarse WooCommerce pluginaga. TheShop sisaldab kohandatud esilehte, fonte ja värvi suvandeid, kahte menüüd, liugurit päise jaoks ja palju muud. TheShop pakub ka muljetavaldavat valikut kahandamise võimalusi ja kujundusstiile. Alustuseks saate muuta oma veebisaidi iga elemendi värvi – seda saab intuitiivse WordPressi kohandaja abil reaalajas eelvaadata. Samuti on olemas üle 600 Google’i fondi ja spetsiaalne kodulehe mall.

screenshot

GeneratePress on fantastiline tasuta  WordPressi e-poe teema, mida saab kasutada praktiliselt igat tüüpi veebipoe kiireks seadistamiseks. Kood on kindel ja kerge, mis tähendab, et teie sait on optimeeritud kiiruse ja jõudluse saavutamiseks. See laetakse kiiresti, mis tähendab, et klientidel on suurem tõenäosus oma ostud lõpule viia. Teema kujundus tagab ka sellele, et teie loodud sait on juurdepääsetav, mis tähendab, et jõuate laiema publikuni.

Selle teemaga saate teha peaaegu kõik soovitud kohandused, sealhulgas muuta värve, tüpograafiat ja stiili elemente. Samuti saate kontrollida laiemat paigutust, sealhulgas veeriseid, külgribasid, jaluseid ja polsterdusi.

generatepress wordpress shopping theme buvnb o

5. Make

Make on piisavalt mitmekülgne, et seda saaks kasutada mitmel otstarbel, sealhulgas ajaveeb, portfelli või ettevõtte saidina.Tänu Make’i intuitiivsele lohistamise funktsionaalsusele saate oma lehtede jaoks luua oma kohandatud paigutuse. Samuti on 110 erinevat kohandamise valikut, sealhulgas piiramatud värvid, üle 600 Google’i fondi ja kohandatud taustad. Make on väga soovitatav ja see oleks suurepärane teema professionaalse e- poe käivitamiseks.

meettheme

Usalda e-poe tegemine spetsialistide hooleks

E-poe tegemine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.