WordPressi teemadest pole puudust, see on kindel. Tasuta ja tasulisi võimalusi on tuhandeid. Milliseid parameetreid tuleks jälgida, et teha nende hulgast endale õige valik?

Visuaal ja kujundus

Kuigi kujunduse valik on subjektiivne, on see funktsioon, mida sa ei tohi ignoreerida. Valitud teema peab kajastama sinu veebisaidi põhirõhku. Kujundus peaks olema intuitiivne ja pakkuma publikule segadusteta sirvimiskogemust.

Mobiilisõbralikkus

Enamik WordPressi teemasid on vaikimisi juba skaleeruvad. Kuid endiselt saadaval ka selliseid, millel on fikseeritud laiusega paigutusi. Kontrolli enne ostu või paigaldamist, et sinu kodulehe jaoks valitud teema näeks hea välja ka väikestel ekraanidel.

Intergeeritud baasfunktsioonid

Hea teema sisaldab peaks juba vaikimisi sisaldama sinu nõudmistele vajalikke funktsioonaalsusi, et minimeerida pistikprogrammide vajadust. Mõned pistikprogrammid aeglustavad kodulehte, mis võib pärssida SEO-d ja kasutajakogemust saidil.

Baasfunktsioonid, mida teema peaks võimaldama:

• Slaider

• Galerii

• Kontaktvorm

• Google Maps

• CSS ja Javascript’i koodi kirjutamise võimalus

wordpressi teema

Mitmekeelsuse valmindus

Kui sul on plaanis tulevikus muuta koduleht mitmekeelseks, veendu, et antud WordPressi teema on tõlkevalmis ja toetab mitmekeelseid WordPressi pistikprogramme.

SEO

WordPressi teema mängib SEO jaoks otsustavat rolli. Hea välimusega teema võib ikkagi luua halvasti kodeeritud HTML-i, mis omakorda mõjutab toimivust otsingumootorites. Selle tõttu peaksid enne teema soetamist kontrollima, et see on optimeeritud SEO jaoks.

Hinnangud ja arvustused

Kindel viis WordPressi teema kvaliteedi kontrollimiseks on kasutajate antud hinnangute ja arvustuste lugemine. Analüüsimisel peaksid vastuse saama järgmistele küsimustele:

• Kas arvustus on vähemalt 4.8?

• Mis on madalate arvustuste protsent ja põhjendused?

• Kui kvaliteetne on kasutajatugi?

Teema valimine ja haldamine keeruline?

Kui teema valimine ja selle haldamine võib mõnikord raskusi tekitada, eriti kui kokkupuude WordPressiga piiratud.  Meie võime aidata leidu sinu vajadustele sobiva lahenduse ja anda vajalikud juhised, et saaksid hiljem ise oma kodulehe edukat hallata.

Worpressi baasil kodulehe valmistamine