Miks ootamatud langused tekivad?

Kodulehe ootamatu Google paremusjärjestuses kukkumine võib tekkida kui oled saidil kaotanud linke, samuti kui otsingu algorütmi uuendatakse või kui konkurent on suutnud lehe eduka optimeerimise teel sind lõpuks edestada.

paremusjärjestus

Miks ootamatud langused tekivad?

  • Kaotatud lingid – Hoida kaotatud linkidel silma peal SEO-tööriistade nagu Ahref Backlink Checker või tasulise lahenduse SEMRush Backlink Suite abil, et saaksid olla probleemist teadlik, enne kui selleks on liiga hilja.
  • Aegunud saidiplaan– Selle vältimiseks peaksid aeg-ajalt värskendama saidiplaani ja esitama selle uuesti Google Search Console’i kaudu. Võid kasutada ka dünaamilist saidiplaani pluginat nagu Google XML Sitemaps, mis genereerib värskendusi automaatselt.
  • Google algorütmi uuendus – Google teeb üsna sageli väiksemaid algorütmi värskendusi, millest mõned võivad negatiivselt mõjuda SEO-le. Et seda vältida, tuleks aeg-ajalt tutvuda dokumentatsiooniga või SEO-alaste portaalidega nagu Search Engine Land või Search Engine Watch ning veenduda, et sinu kodulehel praegune optimiseerimise strateegia oleks kooskõlas seal toodud nõuetele.
  • Konkurentide möödumine – Konkurentide positsioonide muutmist pole võimalik ette näha, kuid kiirelt reageerides ja nende SEO tegevust tasuta SEO-tööriista nagu Ubersuggesti või tasulisi lahendusi nagu Ahrefi või SEMRush’i kasutades, saad analüüsida toiminud strateegiat ja seda enda lehe optimiseerimisel rakendada.

Kodulehe optimeerimine spetsialistide poolt

Kodulehe loomine ja SEO optimeerimine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

Soovin seo sõbralikku kodulehe lahendust