Kui soovid, et Sinu WordPressi koduleht oleks efektiivne ja kasvataks müüginumberid, siis on tähtis, et see sisaldaks teatud põhielemente, nii funktsionaalsuse kui kujunduse osas. On oluline, et Sinu koduleht jätaks potentsiaalsetele klientidele hea esmamulje, annaks ülevaate ettevõttest ja selle tegemistest ning oleks loogiliselt üles ehitatud.

Alljärgnevalt toome ära viis kodulehe võtmeelementi, mis aitavad Sul suurendada ettevõtte kliendibaasi ja läbimüüki.

kodulehe votmeelemendid

Eesmärgi selge sõnastamine

Kodulehele sattuv külastaja soovib kiiresti selgusele jõuda, millega ettevõte tegeleb ja mis eristab seda konkurentidest. Seetõttu peaks Sinu missioon või loosung olema hästi sõnastatud ja silmatorkavas kohas, näiteks avalehe ülaosas, et kohe lehele saabudes oleks inimesele selge, millise ettevõttega on tegemist ning milliseid väärtuseid see talle pakkuda võiks.

Kasutajasõbralik navigeerimine

Mida mugavam on kasutajal kodulehelt leida talle vajalik info, seda suurem on võimalus konversiooniks. Siin on äratoodud mõned lihtsad viisid, kuidas muuta kodulehel liiklemise paremaks:

  • Otsinguriba – võimaldab kasutajatel kiiresti leida sobivaid tooteid või teenuseid.
  • Minimaalsete linkidega navigatsioon – lisa peamenüüsse vaid kõige olulisemate lehtede lingid, vajadusel kasuta alamlehtede kuvamiseks rippmenüüd.
  • Kontaktid – lisa jalusesse või päisesse kindasti ettevõtte kontaktid, loo kontakt leht koos kontaktvormiga, et kasutajad saaksid vajadusel võtta Sinuga ühendust lehelt lahkumata.
  • Sotsiaalmeedia lingid – kui sinu ettevõttel on sotsiaalmeediakanalid, tasuks neid kuvada kontaktide lehel või vähemalt kodulehe jaluses.

Teenuste nimekiri

Teenuste nimekiri peaks olema lihtsasti ja arusaadavalt sõnastatud, võimalusel olema kuvatud koos hinnavahemikega, et kasutajal tekiks parem üldvaade. Samuti võid kasutada asjakohast graafikat ja jaotada teenused veergudesse, et muuta neid kasutajatele visuaalselt atraktiivsemaks.

Usaldusväärsus

Kõik positiivsed kommentaarid ettevõtte, teenuste või toodete kohta toimivad sotsiaalse tõestusena ja muudavad Sinu ettevõttet uutele klientidele usaldusväärsemaks. Need kinnitavad, et kasutajad ja kliendid, kellega on olnud varasemalt kokkupuude, jäid rahule. See teadmine julgustab potentsiaalseid kliente Sinu tooteid ja teenuseid tarbima. Selle alla kuuluvad näiteks klientide arvustused ja tagasiside ning tunnustused organisatsioonidelt.

Üleskutsete tegemine

Kodulehe üleskutsete tegemine on üks tähtsamaid konversioonimäära suurendamise vahenditest. Üleskutsetel on turunduses kaks peamist eesmärki: need juhendavad kasutajaid veebisaidil navigeerimisel ja motiveerivad neid tegevusele, nagu näiteks ühenduse võtmine, aja broneerimine või pakutavale teenusele registreerumine. Kui soovid, et Sinu koduleht täidaks oma eesmärki, veendu kindlasti, et sinu kodulehel oleksid hästi optimeeritud ülekutsed.

Üleskutsete optimeerimise kohta saad lugeda lähemalt siit.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Müüginumbreid kasvatava kodulehe loomine on äri edukuse üks osadest. Meie poolt valmistatud kodulehed on professionaalse välimuse ning kaasaegse ülesehitusega. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et Sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

Soovin professionaalset kodulehe lahendust