Kui soovid, et Sinu WordPressi koduleht oleks efektiivne ja kasvataks müüginumberid, on tähtis, et see sisaldaks teatud põhielemente nii funktsionaalsuse kui kujunduse osas. On oluline, et Sinu koduleht jätaks potentsiaalsete klientidele hea esmamulje, annaks ülevaate ettevõttest ja selle tegemistest ning oleks loogiliselt üles ehitatud.

Alljärgnevalt toome ära viis kodulehe võtmeelementi, mis aitavad Sul suurendad kliendibaasi ja läbimüüki.

kodulehe votmeelemendid

Eesmärgi selge sõnastamine

Kodulehele sattuv kasutaja soovib kiiresti selgusele jõuda, millega ettevõtte tegeleb ja mis eristab seda konkurentidest. See tõttu peaks Sinu missioon või loosung olema hästi sõnastatud ja silmatorkavas kohas, näiteks avalehe ülaosas, et kohe saidile saabudes oleks inimesele selge, millise kodulehega on tegemist ning milliseid väärtuseid see talle pakkuda võiks.

Kasutajasõbralik navigeerimine

Mida mugavam on kasutajal Sinu kodulehel leida talle vajalik info, seda suurem on võimalus konversiooniks. Siin on äratoodud mõned viisid, kuidas saad lihtsalt muuta kodulehel liiklemise paremaks:

  • Otsinguriba – võimaldab kasutajatel kiiresti leida sobivaid tooteid või teenuseid
  • Minimeerige navigatsioon – lisa peamenüüse vaid kõige olulisemate lehtede lingid, vajadusel kasuta alamlehtede kuvamiseks kasuta rippmenüüd.
  • Kontaktid – lisa jalusesse või päisesse kindasti ettevõtte kontaktid, loo kontakt leht koos kontaktvormiga, et muuta kasutajad saakid vajadusel võtta Sinuga ühendust lehelt lahkumata
  • Sotsiaalmeedia lingid – kui sinu ettevõttel on sotsiaalmeediakanalid, tasuks neid kuvada kontaktide lehel või vähemalt kodulehe jaluses

Teenuste nimekiri

Teenuste nimekiri peaks olema lihtsasti ja arusaadavalt sõnastatud, võimalusel olema kuvatud koos hinnavahemikutega, et kasutajal tekiks parem üldvaade. Samuti võid kasutada asjakohast graafikat ja jaotada teenused veergudesse, et muuta neid kasutajatele visuaalselt atraktiivsemaks.

Usaldusväärsus

Kõik positiivsed kommentaarid ettevõtte, teenuste või toodete kohta toimivad sotsiaalse tõestusena ja muudavad Sinu ettevõttet uutele klientidele usaldusväärsemaks. Need on kinnitus, et kasutajad ja kliendid, kellega on olnud varasemalt kokkupuude sinu pakutavate väärtustega, jäid sellega rahule. See teadmine julgustab potentsiaalseid kasutajaid ja kliente Sinu tooteid ja teenuseid tarbima. Selle alla kuuluvad näiteks klientide arvustused ja tagasiside ning tunnustused organisatsioonidelt.

Üleskutsete tegemine

Kodulehe üleskutsete tegemine on üks tähtsamaid konversioonimäära suurendamise vahenditest. Turunduses üleskutsetel on kaks peamist eesmärki: need juhendavad kasutajaid veebisaidil navigeerimisel ja motiveerivad neid tegevusele, nagu näiteks ühenduse võtmine, aja broneerimine või pakutavale teenusele registreerumine. Kui soovid, et Sinu koduleht täidaks oma eesmärki, veendu kindlasti, et sinu kodulehel oleksid hästi optimeeritud ülekutsed.

Üleskutsete optimeerimise kohta saad lugeda lähemalt siit.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Müüginumbreid kasvatava kodulehe loomine on äri edukuse üks osadest. Meie poolt valmistatud kodulehed on professionaalse välimuse ning kaasaegse ülesehitusega. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et Sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

Soovin professionaalset kodulehe lahendust