Tänapäeval saavad ostjad tooteid valida peaaegu igast maailma otsast, kuid keelebarjäärid lisavad veebipõhisele ostukogemusele siiski piiranguid. Üks selle probleemi lahendus on mitmekeelne e-pood, mis elimineerib keelebarjäärist tingitud takistused.

Laiem kliendibaas

Kui sul on e-pood, mis on loetav ja arusaadav sadadele või isegi tuhandetele kasutajatele, suurendad oma poe külastajate arvu koheselt.

Konkurentsieelis

Sinu konkurendid pakuvad tõenäoliselt samu tooteid või teenuseid. Mitmekeelsuse lisamine oma e-poele tähendab, et oled sammu võrra ees ja jõuad enne neid suurema sihtrühmani.

mitmekeelne e pood

Parandab kasutajakogemust

Tagades et kõik, alates tootekirjeldustest kuni kassasse on tõlgitud, on sul suurem võimalus müügitehingu tegemiseks. Sinu e-poe külastajatele meeldib, kui nende poole pöördutakse nende emakeeles. See paneb neid end vabamalt tundma, sest nad saavad hõlpsamalt sinu lehel navigeerida.

Kuluefektiivne reklaam

Ühekeelse ja mitmekeelse e-poe haldamise kulud on üsna ühesugused. Sa ei pea looma iga keele jaoks eraldi veebisaiti. Seega on see kuluefektiivne ja aitab ettevõttel turunduseesmärke täita.

Suurendab müüki

Kas teadsid, et klient sooritab tehingu 3 korda suurema tõenäosusega, kui müüd tooteid või teenuseid tema emakeeles? Mitmekeelse e-poe loomisel on märkimisväärne eelis globaalsema sihtrühmaga suhtlemisel, mis aitab tulusid suurendada

Kas sinu e-pood on juba mitmekeelne?

Kui oled suunatud laiemale sihtturule, siis on hea, kui ka sinu e-pood on kohandatud nende vajadustele. Kvaliteetse ja kasutajasõbralliku ostukogemuse loomine aga võtab aega ja võib olla vahel keeruline. Kui tellid e-poe lahenduse meilt, saad nii professionaalse lahenduse kui ka asjalikud juhiseid hilisemaks haldamiseks.

E-poe valmistamine