Keskmine veebilehe vanus võiks jääda umbes 5 aasta kanti – veebilehed on erineva funktsionaalsusega ja kindlat iga kõigile lehtedele öelda ei saa. Ideaalis võiks lausa iga 2-3 aasta tagant kriitilise pilguga üle vaadata kas koduleht vajab värskendamist.
Veebileht ei ole skaleeruv
Tänapäeval on väga palju erinevaid seadmeid, millega veebi sirvitakse – erineva ekraanisuurusega nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid, suured monitorid jne. Skaleeruv disain tähendab seda, et veebileht on vaadeldav igast seadmest mugavalt – see tähendab seda, et sa ei pea mobiilis sisu nägemiseks lehte suurendama või paremale-vasakule liikuma, tekst on täies ulatus loetav, nuppudele on mugav vajutada jne. Sinu koduleht vajab värskendamist kui see ei ole skaleeruv.
Veebileht ei ole SEO-sõbralik
Kui koduleht ei ole loodud SEO põhimõtetest lähtuvalt, siis vajaks see kindlasti üle vaatamist. SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine aitab paremini klientideni jõuda. Otsingumootori algoritmid on pidevas muutumises ning kindlasti tasuks nendega sammu pidada.
Kasutajatel on keeruline navigeerida
Milline on olnud klientide tagasiside, kas nad leiavad lehelt kiiresti kõik vajaliku? Kasutajamugavus on äärmiselt oluline faktor. Kui klient ei leia mida ta otsib, siis tõenäoliselt lahkub ta lehelt ja otsib pakutavat teenust või toodet mujalt.
Erinevad veateated
Veateadete tekkimiseks võivad olla erinevad põhjused. Need võivad tekkida kas pluginate uuendamisel või uuendamata jätmisel, pluginate konfliktist jne. Kindlasti peaks kodulehel olevad pluginad ja teema uuendatud olema. Uuendamata pluginad või teema võivad põhjustada erinevaid turvariske.