tasuta pildipank

Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna ja seda eriti konkurentsitihedal veebimaastikul. Kui Sul puuduvad vahendid, et tellida professionaalne fotograaf WordPressi kodulehele illustreerivate fotode tegemiseks, kuid soovid siiski kuvada kvaliteetseid ja asjakohased pilte, on lahenduseks tasuta pildipanga kasutamine.

Alljärgnevalt toome ära neli tasuta pildipanka, mida saad kasutada, et anda oma kodulehele lisaväärtust.

stocksnap.io

StockSnap.io pildipangas on tuhandeid kauneid ja kvaliteetseid fotosid. Selle hõlpsasti kasutatav otsing ja kategooriate sektsioon teeb sobivate piltide leidmise lihtsaks. Lisakas täiendab StockSnap.io oma pildipanka pidevalt uute kõrge kvaliteetsete fototega, mis tagab, et saad leida alati just enda kodulehe vajadustele sobiva lahenduse.

negative space

Negative Space pakud hulgaliselt fotosid isiklikuks tarbeks või ettevõttele kasutamiseks. Pilte saad leida otsingu, kategooriate ja isegi domineeriva värvi alusel. Kui soovid saada teateid uute piltide lisamisest pildipanka, on võimalus registreeruda ka nende e-maili nimekirja.

pixabay

Pixabay pidevalt täieneva tasuta pildipangast saad valida üle 1,6 miljoni foto hulgast just oma vajadustele sobivad. Veebilehe mahule vaatmata on see lihtne ja hõlpsasti navigeeritav. Saad kasutada mugavat otsingut või filtreerida pilte fotode, vektorite ja illustratsioonide põhjal. Ja kui tekib vajadust illustreeruva videosisu lisamiseks kodulehe, pakub Pixabay ka seda võimalust.

pexels

Pexels pildipangas on sadu tuhandeid kvaliteetseid tasuta fotosid ja videoklippe, mida on lihtne otsinguriba või kategooriate abil filtreerida. Pildibaas on loodud arvestades veebilehe, e-poodide ja mobiilirakenduste loojate vajadusi ning tagab, et leiad nende suurest valikust just enda projektide jaoks õiged tooni ja sisuga lahendused.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Kodulehe loomine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

Soovin professionaalset kodulehe lahendust