tasuta pildipank

Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna ja seda eriti konkurentsitihedal veebimaastikul. Kui Sul puuduvad vahendid, et tellida professionaalne fotograaf WordPressi kodulehele illustreerivate fotode tegemiseks, kuid soovid siiski kuvada kvaliteetseid ja asjakohased pilte, on lahenduseks tasuta pildipanga kasutamine.

Alljärgnevalt toome ära neli tasuta pildipanka, mida saad kasutada, et anda oma kodulehele lisaväärtust.

wunderstock

Wunderstock on kasvav sait, millel on rohkem kui 3 miljonit tasuta pilti. Mis veelgi parem – see on saadaval eesti keeles! See on nii tasuta pildipank kui ka fotootsingu tööriist. Wunderstock abil saad kiiresti leida inspireerivaid tasuta visuaale mitmesuguseks otstarbeks. Enne allalaadimist on sul võimalus ka soovitud pilte redigeerida.

stocksnap.io

StockSnap.io pildipangas on tuhandeid kauneid ja kvaliteetseid fotosid. Selle hõlpsasti kasutatav otsing ja kategooriate sektsioon teeb sobivate piltide leidmise lihtsaks. Lisakas täiendab StockSnap.io oma pildipanka pidevalt uute kõrge kvaliteetsete fototega, mis tagab selle, et saad leida alati just enda kodulehe vajadustele sobiva lahenduse.

negative space

Negative Space pakub hulgaliselt fotosid nii isiklikuks kui ettevõttele kasutamiseks. Pilte saad leida otsingu, kategooriate ja isegi domineeriva värvi alusel. Kui soovid saada teateid uute piltide lisamisest pildipanka, on võimalus registreeruda ka nende uudiskirja nimekirjaga.

pixabay

Pixabay pidevalt täienevast tasuta pildipangast saad valida üle 1,6 miljoni foto hulgast just oma vajadustele sobivad. Veebilehe mahule vaatmata on see lihtne ja hõlpsasti navigeeritav. Saad kasutada mugavat otsingut või filtreerida pilte fotode, vektorite ja illustratsioonide põhjal. Ja kui tekib vajadus illustreeruva videosisu lisamiseks kodulehe, pakub Pixabay ka seda võimalust.

pexels

Pexels pildipangas on sadu tuhandeid kvaliteetseid tasuta fotosid ja videoklippe, mida on lihtne otsinguriba või kategooriate abil filtreerida. Pildipank on loodud arvestades veebilehtede, e-poodide ja mobiilirakenduste loojate vajadusi ning tagab, et leiad nende suurest valikust just enda projektide jaoks õige tooni ja sisuga lahendused.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Kodulehe loomine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.