Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus – eesmärgiks on suurendada veebisaidi liiklust ja saada juurde tähelepanu kasutades sotsiaalmeedia lehekülgi. Tänapäeva nutiühiskonnas on läbi sotsiaalmeedia võimalik jõuda sadade tuhandete inimesteni. Klientidega suhtlemine pole mitte kunagi olnud veel lihtsam. See on väga hea ning kiire viis oma brändi tuntuse kasvatamiseks isegi väikefirmade puhul. Oma teenuses prioriseerime ennekõike turundust läbi Facebooki. Meie ülesandeks on luua teie sotsiaalmeedia leheküljele sisu, mis tõmbab tähelepanu ja julgustab lugejaid levitama seda edasi oma sotsiaalvõrgustikus. Facebook pakub ka kasutajasõbralikku analüüsimise võimalust, millega näeme kui paljude inimesteni jõuab antud info. Sellele tuginedes saame vajadusel olemasolevaid turundustehnikaid kas muuta või veelgi edendada.

Meie teenuses pakutav:

  1. Fännilehe haldamine
  2. Uudiste kirjutamine
  3. Facebook reklaamid
  4. Kampaaniate korraldamine

Võti jõudmaks tuhandete inimesteni

ESITA HINNAPÄRING

Sotsiaalmeedia turundus

Sisuhaldus

Hoiame teie fännilehel pidevalt silma peal ning teeme korra- päraseid postitusi. Reklaamide ja kampaania korraldamisel lähtume analüüsimise tulemustest ning kasutame saadud informatsiooni uute postituste loomisel.

Sotsiaalmeedia turundus

Sihtgrupi valik

Erinevalt teistest sotsiaal- võrgustikest pakub Facebook võimalust valida, kellele oma reklaami suunate. Facebook võimaldab valida näiteks soo, vanuse, hobide ja paljude teiste omaduste vahel.

Sotsiaalmeedia turundus

Disain

Meie reklaamid, uudised ning kampaaniad on disainitud nii, et need paistaksid hästi silma. Kampaaniate puhul peame oluliseks kaasahaaravust, mille saavutame sõnumi konkreetse tähendusega.