Slaiderite kasutamine avalehe ülaosas on tänapäeva veebikujunduses väga levinud. See on intertaktiivne võimalus kasutaja tähelepanu köitmiseks ja esiletõstetud sisu kuvamiseks. WordPress pakub pluginate näol väga laia valikut erinevaid slaideri loomise lahendusi, kuid mitte kõik neist ei ole hästi optimeeritud.

Halvasti optimeeritud slaiderite põhiliseks probleemiks on kiirus. Kui slaideri plugina maht on suur, võib see märkimisväärselt kodulehe laadimisaega pikendada. Teiseks on mobiilisõbralikkus – slaider võib küll täita kahte eelnevalt välja toodud kriteeriumi, kuid kui seda kuvatakse väiksematel ekraanidel halvasti, mõjub see negatiivselt kasutajakogemusele ja konversioonile.

Et leida WordPressi poolt pakutava laia valiku hulgast optimeeritud ja mobiilisõbralikke slaideri lahendusi, nimetame alljärgnevalt kolm pluginat, mille lisamist võid kaaluda.

slaider
smart slider 3

Smart Slider 3 on mobiilisõbralik ja dünaamiline slaideri loomise lahendus, mis ühildub suurema osa WordPressi teemadega. Plugina abil loodavaid slaiderid ei aeglusta kodulehe laadimiskiirust ja need on SEO-sõbralikud. Visuaalne redaktor on ploki-põhine ja võimaldab nii pildi- kui ka videoslaiderite loomist kui ka pilkuhaaravate animatsioonide lisamist.

sliderrevolution 6

Slider Revolution on võimaldab lihtsalt luua mitmekülgseid ja stiiliseid slaidereid. Plugina valmis slaideri mallid võimaldavad Sul minimaalsete jõupingutustega saada endale esindusliku väljanägemisega lahendus. Kaasatulev visuaalne redaktor muudab animatsioonide lisamise, kujunduselementide ja meedia haldamise lihtsaks ning mugavaks. Lisaks võimaldab see kujundust kohandada vastavalt ekraanisuurustele, et saaksid tagada slaideri skaleeritavuse.

layerslider

LayerSlider on funktsionaalsuselt sarnane Slider Revolution pluginale. Eriliseks teeb selle interaktiivsus ja kastist välja mõtlemine. Sellega tuleb kaasa 200+ animatsioonivalikut ja hulk eelloodud slaideri malle, mille abil saad muuta oma slaideri isikupäraseks ja eristuda konkurentidest.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Kodulehe loomine ja SEO seadistamine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.