Otsingumootoritele optimeerimine

Otsingumootoritele optimeerimine nagu Google peamine ülesanne on aidata inimestel leida kvaliteetset sisu, mis vastab nende otsingule. SEO ehk otsingumootoritele optimiseerimise eesmärk on teha veebileht ja selle sisu otsingumootoritele mõistetavaks ja seeläbi parandada otsingumootorite hinnangut teie veebilehe sisu kvaliteedi suhtes. Kõrgema kvaliteediga lehed asuvad otsingumootorite tulemustes kõrgemal kohal. Kuna internet on turg, milles on konkurents väga suur, on väga tähtis jälgida uusimaid SEO võtteid ja süsteeme. Hästi optimeeritud lehed tõstavad bränditeadlikkust ning usaldust, sest inimesed usaldavad eespool asuvaid veebilehti rohkem. Samuti suureneb veebilehe külastajate ning teie klientide arv. Kui teie e-pood või veebileht on kergest leitav, olete võimelised konkurentidelt kliente üle lööma, kui olukord on vastupidine, on suur võimalus, et te jääte klientidest ilma. Meie pakume teile Googles esiletõstmist. Saatke meile märgusõnad, millega soovite ees olla ning me analüüsime neid ja teeme pakkumise.

Vastus päringule tööpäeviti 2 tunni jooksul

Otsingumootoritele optimeerimine

Püsivus

Võrreldes tasulise reklaamiga, on otsingumootori optimeerimise tulemused püsivad. Kui tasuline reklaam lõppeb sellel hetkel, kui lõpetate selle eest tasumise, siis kõrged kohad otsingumootoris püsivad ja ainuke asi mille eest te maksma peate on ülalpidamine.

Otsingumootoritele optimeerimine

Usaldusväärsus

Esimesed lingid Google otsingumootori tulemustes kipuvad olema ning tunduma usaldusväärsemad kui need, mis asuvad teisel või kolmandal lehel. SEO abiga saate enda lehekülje tõsta otsingutulemuste etteotsa. Kui otsingumootorid leiavad, et teie lehekülg on kvaliteetne, ning väärib esimest kohta, annab see efekti, mida üksi muu reklaam ei saa ületada.

Otsingumootoritele optimeerimine

Tasuvus

Suur osa teie lehekülje külastajatest on sattunud teieni sooviga osta neid tooteid, teenuseid või infot, mida teie pakute – seda tänu SEO’le. Seega on ka suurem tõenäosus, et nad sooritavad tehingu. Võrreldes muude reklaamitüüpidega, kus inimestele pakutakse teie teenust sõltumata nende soovist, on SEO palju efektiivsem kuna inimesed otsivad teid ise üles.