Teavitusriba on suurepärane viis külastajatele teada anda näiteks sinu WordPressi kodulehel toimuvatest olulistest värskendustest, eripakkumistes või uute toodete e-poodi toomisest. See on hea alternatiiv hüpikakna kasutamisele, kuna see asub tavaliselt lehe ülaosas ja seega pakub parema kasutajakogemuse: soovitud teade on kohe lehele jõudes nähtav, varjamata ülejäänud sisu.

Teavituseriba


Millal kuvada teavitusriba?

Teavitusriba on aitab kiiresti edasi anda olulist informatsiooni. See võib olla kiire info käimasoleva kampaania kohta, teavitus lahtiolekuaegade või teenuste muutmiste osas. Samuti saate seda kasutada, et julgustada inimesi e-poes ostma, näiteks andes teada, et pakkute kasutajatele tellimisel alates teatud summast tasuta tarnet. Teavitusriba kasutamine on parem kui lihtsalt teate lisamine näiteks kodulehe avalehele, kuna see on nähtav lehepäises kogu saidi ulatuses.

Alljärgnevalt toome kolm pluginat, mida saad kasutada, et oma kodulehel teavitusriba kuvada.

easy notfication bar

Easy Notifcation Bar paigaldamisel lisatakse uus jaotis Välimus > Kohanda alla, et saaksid teavitusriba lisamine oleks hõlpsam. Plugin võimaldab sul sisestada kohandatud teksti ja nupu, mida saad antud teksti kõrval kuvada. Ideaalne kodulehe külastajatele eripakkumiste või kodulehel eriteavituse kuvamiseks.

top bar

Tob Bar on lihtsaim viis oma kodulehele teavitusriba lisamiseks, koondades kõik sätted ja kohandamisvalikud ühele lehele. Seade alt saad määrata taustavärvi, kohandatud teksti ja nupu, kuid fondi värvi jääb vaikimisi valgeks.

wpfront notifaction bar

WPFront Notification Bar on mitmekülgne teavitusriba lahendus, mis pakub lisaks põhifunktsioonile ka hulgaliselt lisavalikud, mille abil saad teavituse kuvamist kohandada näiteks ekraanisuurusest ja kasutajarollist sõltuvalt või seada see automaatselt mingi aja pärast peitu minema. Lisaks on kujunduse sättimisekshulgaliselt valikuid ja saa ei pea piirduma vaikekujundusega nagu kahel eelmisel ära toodud pluginal.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Kodulehe loomine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.

Soovin professionaalset kodulehe lahendust