Tegu on teise postitusega seeriast E-poe loomine kasutades Woocommerce. Eemises postituses tõime välja punktid kas ja miks ühel ettevõttel üldse e-poodi tarves läheb.

Järgnevas postituses teeme põgusa ülevaate kuidas näeb välja e-poe seadistamine ning mis võimalusi Woocommerce endas pakub. E-poe seadistamine on e-poe korrektseks toimimiseks hädavajalik.

e-poe seadistamine

Üldine

Woocommerce üldistes seadetes saab määrata oma poe aadressi, riigid kuhu oma kaupa müüd ja tarnid. Samuti saab sisse lülitada maksud (kui sinu ettevõte on käibemaksukohuslane) ja sooduskoodid. Määrata saab isegi valuuta, milles poes müügil olevate toodete hinnad kuvatakse.

e-poe seadistamine

Tooted

Toote seadete alt saab määrata poe lehe kus kuvatakse e-poodi lisatud tooted. Füüsiliste toodete puhul saab määrata toodete mõõt- ja kaaluühikud.

e-poe seadistamine

Soovi korral saab lubada või keelata tootearvustused ja tärnidega hindamise.

Võimalik on sisse lülitada laoseisu haldamine ja madala laoseisu piirmäär – kui toode hakkab laost osa lõppema, siis saadetakse lehe haldajale teavitus.

Tarne

Tarne vahekaardil saab luua tarnetsoonid ning igale tarnetsoonile luua ja määrata omad tarnemeetodid. Kui kasutusel on mõni pakiautomaatide pistikprogramm, siis pakiautomaatide valikud ilmuvad just sinna vahekaardile.

Seadetest on võimalik sisse lülitada transpordikulude kalkulaator ja määrata vaikimisi transpordi sihtkoht.

e-poe seadistamine

Maksed

Maksete vahekaardil on võimalik seadistada oma e-poes pakutavad makseviisid. Neid on võimalik sisse ja välja lülitada ning üles ja alla liigutades järjestust muuta.

e-poe seadistamine

Kontod & privaatsus

Antud vahekaardil on võimalik seadistada seda kuidas ka kes sinu e-poes oste teha saab – kas selleks peab olema registreerunud või mitte, kas ja kus on võimalik kliendil konto luua.

Samuti on võimalik seadistada privaatsuspoliitika ja isikuandmete säilitamisega seonduv.

e-poe seadistamine

E-kirjad

E-kirjade vahekaardil saab määrata millised automaatsed teavitused e-posti teel on aktiivsed ja millised mitte.

Võimalik on muuta e-kirjas kasutatavat logo, värve ja saatja andmeid.

e-poe seadistamine

E-poe seadistamine spetsialistide poolt

E-poe seadistamine võib olla keeruline ja aeganõudeev kui Sa ei ole sellega varasemalt kokku puutunud. Kui soovid, et Sinu e-pood oleks korrektselt seadistatud, siis võta meiega julgesti ühendust.

Soovin professionaalset e-poodi