Internet on turundamises kõigest vahend- aga aina olulisema tähtsusega! 

Digiturunduse abil saad jõuda tohutu publikuni nii kulutõhusalt kui ka mõõdetaval viisil. Võid säästa raha ja jõuda suurema hulga klientideni vähema raha eest kui traditsiooniliste turundusmeetmetega. Õpi tundma oma vaatajaskonda ja luba neil teid isiklikult tunda, mis võib aidata luua brändi lojaalsust.

Kas Sina juba tead, kuidas oma ettevõtet edukalt turundada? Anname mõned nipid, mida saad ise ära teha, et oma ettevõtte müüki kasvatada.

business promotion

#1 Loo oma bränd ja kaubamärk

Brand

Laiem kaubamärgi tuntus on Sinu lõppeesmärk. Ettevõte peab tekitama usaldusväärsust ja veenma teisi Sinu töö kohta rääkima tuttavatele. Pead looma kaubamärgi, millele saad algusest peale tugineda. Disainibüroo palkamine võib olla kulukas, kuid veebis leidub populaarseid disainiteenuseid, näiteks Canva, mis pakuvad Sinu brändile kohandatud logo kujunduse täiesti tasuta.

 #2 Paku allahindlusi ja soodustusi!

discount special offer

See võib tunduda ilmselge, kuid oleksid üllatunud, kui paljud inimesed seda tähelepanuta jätavad. Inimesed armastavad häid diile. Isegi väikseimad allahindlused võivad õigel viisil sihtimisel suurendada müüki tohutult. Liiga sageli kardavad väikeettevõtted oma hindu alandada ja tulusid kaotada, unustades, et kampaania toob uusi kliente, mida neil muidu poleks.Kui Sul on e-poe pood, kasutage aktiivset sooduskoodi. Veebimüügi suurendamiseks saada see e-posti teel välja ja postita oma sotsiaalmeedia lehtedele.

#3 Uuenda oma veebilehte

renew

Kaasaegne veebilehe disain lisab ettevõttele usaldusväärsus ning teadmised oma külastajate käitumisest võimaldavad seda kohaldada täpselt ettevõtte sihtrühmale kõige sobivamaks. Uuendades regulaarselt oma veebisaidi sisu ja kujundust, saad suurendada oma veebisaidi liiklust ja oma äri!  Veebisaidi värskendamine mitte ainult ei suurenda veebisaidi turvalisust ja hoiab ära häkkimise, vaid aitab kaasa ka sinu interneti-turunduse strateegiale ja suurendab liiklust veeblehel.


#4 Pööra tähelepanu ettevõtte sotsiaalmeedia kontole

social media

Sotsiaalmeedias aktiivne olemisel on ettevõtlusele mitmeid eeliseid ja oma sotsiaalse kohalolekuga saad teha palju asju, näiteks klienditeenindus, klientide kaasamine, vaatajaskonna laiendamine, müügi suurendamine, veebiliikluse suurendamine ja klientide tagasisidet. See on kiire ja lihtne viis oma ettevõtte müügi, kampaaniate, ürituste ja muude turundustegevuste reklaamimiseks.

#5 Tee e-maili turundust

email marketing

Kui muud digitaalse turunduse strateegiad on arenenud, tuleb pidevalt esile küsimus: “Kas e-posti turundus on endiselt oluline?”

Lühidalt, jah. Tugeva e-posti turundusstrateegia loomine aitab Sul isikupärastatud sihtgrupini jõuda ja temaga suhelda ning taskukohase hinnaga müüki suurendada. E-posti turundus annab Sinu ettevõttele võimaluse jõuda klientideni lihtsamalt kui kunagi varem. See aitab Sul püsida ühenduses oma klientidega, e-posti turundust on lihtne mõõta, suurendab brändi teadlikkust ja peaaegu kõik kasutavad e-maili. 

Kui sul koduleht veel puudub, siis usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Kodulehe loomine ja SEO seadistamine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.