hüpikaken

Hüpikakna ehk pop-up reklaami kuvamine on üks tõhusamaid viise kasutatajate tähelepanu võitmiseks ja nende kaasamiseks. Selle abil saad kuvada eksklusiivseid pakkumisi, teavitada e-poe külastajaid uue toote turule saabumisest või kutsuda kasutajat üles kodulehe uudiskirjaga liituma. Tähtis on aga meeles pidada, et vaid hästi optimeeritud ja atraktiivsed hüpikaknad tagavad edu. Kehvasti optimeeritud hüpikaknad mitte ainult ei halvenda kasutajakogemust vaid võivad põhjustada ka potentsiaalsest kliendist ilma jäämise.

Alljärgnevalt toome ära neli pluginat, mida saad kasutada, et kuvada oma kodulehel isikupärast hüpikakent.

Ninja Popups on üks populaarsemaid WordPressi hüpikakna pluginaid. Sellel pikk loend kasulikest funktsioonidest ja mobiilisõbralikkus on üks põhjus, miks kasutajad just seda lahendust eelistavad. Pluginat on lihtne seadistada ja isikupäraseks muuta, võimaldades kohandada nii kuvatava hüpikakna suurust kui nuppude värve. Lisaks pakub see A / B testimise ja analüütika pidamise võimalust, mis lihtsustab selle abil kampaaniate tegemist.

Popups by OptinMonster kasutamiseks pole vaja palju tehnilist taipu. Selle drag-and-drop builder võimaldab lihtsalt lohistada ja sättida elemente nii nagu vaja.

Selle lisafunktsionaalsuste hulka kuuluvad näiteks:

  • Animeeritud või lehe kerimisel kuvatavad hüpikaknad
  • Mobiilis kuvatavad vormid
  • Teavitusribade kuvamine jaluses või päises

Plugin annab võimaluse ka isikupärastatud sisu kuvamiseks, võttes aluseks ettevõtte olemust või sihtgruppi ning võimaldab ühendamist Google Analytics statistikaga.

Layered Popups võimaldab sul luua mitmekihilisi hüpikaknaid. Kui soovid eralduda massidest ja kuvada traditsioonilise hüpikakna asemel midagi enamat, siis see plugin on mõeldud sulle. Hüpikakende loomiseks ja redigeerimiseks saad kasutada lihtsat visuaalselt redaktorit. Samuti pakub plugin mitmekihilisite hüpikakende kuvamiseks erinevaid isikupäraseid režiime. Pluginaga tuleb kaasa 150 eelloodud malli ning funktsioonaalsus A / B testide tegemiseks.

Convertplus on võimalik valida 100+ loodud malli hulgast, mida saab oma kodulehe kujundusega sobitamiseks ka vajadusel kohandada. Plugin pakub sinu hüpikakende esile tõstmiseks laia valikut fonte, animatsioone ja taustasätteid. Samuti on ConvertPlus abil võimalik teostada hüpikakna kampaanite reaalajas analüütika tegemise võimalust.

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks

Kodulehe loomine ja SEO seadistamine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.