Mis on üks asi, mida kõige rohkem vajate, kui soovite oma äri veebis arendada?

Liiklus.

Ja enamiku ettevõtete jaoks on kiireim viis liikluse suurendamiseks reklaamide kaudu.

Digitaalne reklaam on tollide mäng. Väikesed muudatused reklaami reageerimise määrades võivad teie kasumlikkust märkimisväärselt parandada. Kui maksate Google’ile ja Facebookile reklaami eest kümneid eurosid, on ülitähtis kirjutada reklaami, mis võib inimesi tõugata ja veenda.

Selles postituses näitame teile nelja võimsat taktikat, mida igaüks saab kasutada reklaami kirjutamiseks .

google ja facebook

1. Näidake vaatajatele, kuidas saate nende probleemi lahendada.

Kui asi puudutab reklaami pealkirja kirjutamist siis enamus ettevõtteid alustavad ja lõpetavad märksõnadega. Lõppude lõpuks on just see mida klient esimesena loeb.

Ehkki märksõnade kasutamine, millele rõhute, on kvaliteediskoori jaoks oluline, siis kui kõik (kaasa arvatud teie konkurents) kasutavad samu märksõnu, ei ärata te tegelikult suurt tähelepanu. Silmapaistvaks muutmiseks peab teie reklaami pealkiri peegeldama külastaja lõppeesmärki. Inimesed klikivad reklaamil, kuna see lubab aidata nende probleemi lahendada, mitte sellepärast, et nende arvates kontrollib reklaam kõiki õigeid märksõnade kaste. Enne reklaami loomist mõelge, mida teises otsas olev kasutaja soovib saavutada ja kuidas teie pealkiri aitab seda vajadust täita.

muu raamatuid

Esimene reklaam keskendub just sellele: müü oma raamatuid sularaha eest .

See ei tõsta nende teenuse funktsioone ja kvaliteeti. Selle asemel ütleb see vaatajatele kohe, et nad saavad teenust kasutada oma raamatute jaoks sularaha (lõppeesmärgi) saamiseks.

Proovige seda teha ka oma reklaamikoopias: keskenduge lõpplahendusele (raha raamatute eest), mis lahendab klientide probleemid.

2. Lisage emotsionaalne päästik

Kuigi mõned külastajad võivad otsida saiti, millel on lõppeesmärk, siis sirvivad inimesed sageli juhuslikku teavet, et saada teavet või teada saada, millised lahendused ja teenused on võimaliku probleemi jaoks saadaval.

Selliste külastajate jaoks peate neid tegutsema meelitama. Üks võimalus selleks on emotsionaalsete päästikute kaudu .

Selle põhjus on lihtne: inimesed ei tee otsuseid ainult loogika põhjal. Selle asemel juhivad neid emotsioonid.

Kui inimesed loevad midagi ja kogevad tugevat emotsionaalset reaktsiooni ( nagu hirm, viha või vastikus ), siis nad klikivad sellele.

Näiteks vaadake neid treeneri reklaame:

treeneri reklaam

Enamik neist reklaamidest kirjeldavad lihtsalt pakutavaid teenuseid. Nende asukohast ja hindadest peale ei saa kuidagi vahet teha.

Kuigi see võib toimida, kui konkurents on piiratud, sulanduvad enamiku märksõnade jaoks sellised reklaamid teistega lihtsalt kokku.

Seevastu vaadake seda New Yorgi kosmeetika kirurgi reklaami:

kosmeetika kirurgi reklaam

See reklaam töötab, kuna see käsitleb kõige suuremat probleemi, mis kõigil kosmeetika kirurgi poole pöördub: et nad näevad välja vanemad ja seetõttu ei tunne nad end hästi.

Rõhutades, kuidas iluoperatsioonid aitavad teil, patsiendil, “noorem välja näha ja end suurepäraselt tunda”, kutsub see reklaam tunduvalt emotsionaalsema vastukaja kui selle all olev reklaam (mis räägib enamasti “nüüdisaegsest rajatisest”).

Reklaami koopia emotsionaalseks muutmiseks toimige järgmiselt.

  • Tehke kindlaks, kes on teie klient
  • Määrake isik, kelle soovite selle kliendi poole pöörduda
  • Kirjutage selle isiku emotsionaalne reklaam

Peate olema ettevaatlik, et tasakaalustada seda reaktsiooni ülejäänud sõnumiga, kuna te ei soovi, et teie kliendid seostaksid teie brändi negatiivse emotsiooniga.

Selle asemel võite keskenduda hirmu või mure lahendamisele.

3. Keskendu eelistele, mitte funktsioonidele

Kui hakkad kirjutama reklaami teksti, ära raiska aega sellele, et kirjutad kui imeline teie ettevõte on.

Selle asemel laske külastajatel tegutseda, rääkides neile, kuidas teie kaubamärk või teie toode nende elu parandab.

Teie reklaam peab olema isikupärane (kasutage „teid”) ja see peab suutma näidata, kuidas teie teenus võib külastajale kasu tuua.

Siin on näide lemmikloomakindlustuse tööstusest:

loomakindlustus

Esimene reklaam keskendub eelistele , märkides selle reklaami:

  • Kui palju külastaja säästab (5%)
  • Kuidas saab külastaja kulusid vähendada (teie kasutamine)
  • Teavitamine, et plaan töötab mis tahes litsentseeritud loomaarstiga (mugavus)

Võrrelge seda selle all oleva reklaamiga, mis on ebamäärane:

  • “Säästa palju”, kuid mida see täpselt tähendab? Kui palju?
  • „Külasta täna”, mida pole vaja öelda, kui keegi juba teid otsib (nad on juba huvitatud). See lihtsalt raiskab reklaamipinda.

 Vaadake neid kahte kirurgia NYC reklaami:

kirurgia

Klient, kes soovib laser kirurgiat teha, ei hooli tegelikult seadme täpsest kaubamärgist ega isegi kasutatavast tehnoloogiast.

Mida ta tegelikult huvitab, kas operatsioon on kiire, mugav ja täpne – eelised, mitte funktsioonid.

Just sellele keskendub esimene reklaam: mugavam , kiirem ja täpsem operatsioon .

Alles pärast eeliste mainimist räägitakse reklaamis funktsioonidest – “parima hinna garantii”, “järgmisel päeval taastumine” jne.

Seevastu teises reklaamis ei räägita üldse eelistest. Selle asemel läheneb see reklaamile autoriteetselt, märkides, kui palju operatsioone nad on teinud (mis on kasutu arv, sest enamikel klientidel pole aimugi, kui palju operatsioone on laser kirurgia praktika jaoks tavaline).

Kui teil on raske vahet teha või lühikese ruumi jooksul eeliseid pakkuda, võite konversioonide saamiseks kasutada psühholoogiat, nagu näeme allpool.

4. Rakendage FOMO (“Fear of missing out” ehk “Hirm heast võimalusest ilma jääda”)

fomo

Jah, hirm välja jäämise ees võib olla katalüsaator teie külastajate külastamiseks.

Kaotusest hoidumine on tõeline psühholoogiline jõud ja selle kasutamine oma reklaamides on lihtne viis konversioonide saamiseks.

Lihtsaim viis selle võrgu rakendamiseks on kasutada reaalajas töötavaid taimerid . Need reklaamid töötavad seetõttu, et inimesi motiveerib kaotamise idee, mitte millegi võitmine, ja aja piirangute kehtestamise kaudu klikib rohkem inimesi.Näidates, et müük varsti lõpeb, tekitate puudust, mis sunnib tegutsema.

Kuna internetis konkurents ainult tiheneb, on kaasahaaravate reklaamide kirjutamine võimas tööriist konversioonide saamiseks. Ehkki see võtab aega ja harjutamist, aitab ülaltoodud näpunäidete järgimine teil konkurentidest ette tulla.

Suuna kliendid oma reklaamiga otse ettevõtte kodulehele!

Usalda kodulehe tegemine spetsialistide hooleks.

Kodulehe loomine võib olla keeruline kui Sa pole sellega varem kokku puutunud. Võta meiega julgesti ühendust ning me tagame, et sinu veebileht täidaks oma eesmärki.