Videoanimatsioonide tegemine (whiteboard videod)

Videoanimatsioonide tegemine on protsess, kus loominguline lugu on joonistatud piltidena sõna otseses mõttes valgele lehele. Tulemuseks on animatsiooniline video, mida kasutatakse televisioonis ja internetis reklaamimiseks. Kasutades lõikepilte ja simuleerides kõrvale käeliigutused, suudame teha teile reklaamvideo väga originaalsel moel. Whiteboard videod on suhteliselt uus reklaamimise viis. Kasutades loo rääkimiseks kunsti, on tulemuseks väga lihtsasti arusaadav ja tähelepanu haarav reklaamvideo.

Kui soovite oma brändi tutvustamiseks lõbusat, animatsioonilist videot, siis kontakteeru meiega, ning saada meile oma idee, missugune võiks teie video välja näha. Sooviksime võimalusel teada:

  • Missugust videot te soovite?

  • Missuguseid tegelasi me kasutada võiksime?

  • Kellele on animatsioonvideo suunatud?

  • Missuguseid heliklippe või muusikat oma videole soovite?

  • Mis sõnumi peab see video edastama?

  • Kui pikk võiks see video olla?

Olge võimalikult põhjalik. Lisage julgelt linke ja meid abistavaid dokumente, mis võiksid video valmimisel kaasa aidata. Meie jaoks on tähtis see, et klient saaks oma mõtte teistele edastatud. Hea koostöö tulemusena võime garanteerida video, mis on kaasahaarav ning on mõnus vaadata.

Silmapaistev animatsioonvideo on hea külgetõmbe number

ESITA HINNAPÄRING

Disain

Meie loodud whiteboard videod on disainitud nii, et neid on meeldiv vaadata. Tähtsustame seda, et video sõnum oleks lihtsasti arusaadav ning ka visuaalne osa seda edasi annaks. Kujundame video vastavalt teie soovidele.

Kiirus

Animatsioonvideod valmivad tavaliselt päris kiiresti. Mida täpsemalt olete oma soovi ning visiooni meile edastanud, seda kiiremini saab valmis ka video.

Tehnoloogiad

Kasutame kõige uuemaid tehnikaid ning tarkvara- programme, et anda teie video valmimisel maksimum. Seda tehes tulevad meie loodud videod kvaliteetsed ning kaasaegsed.