Terviklahendus

Kliendi soovidest lähtuvalt valmistame me professionaalse välimuse ning modernse ehitusega kodulehe. Terviklahenduse pakkumine annab kliendile võimaluse saada lisaks kodulehele ka läbi mõeldud ning grammatiliselt korrektsed sisutekstid. Lisaks sellele kuulub paketti kodulehe reklaam, kliendi poolt selekteeritud meetoditel. Valikus on reklaam läbi kampaanialehtede, google adwordsi või kasutades sotsiaalmeedia kanaleid. Terviklahenduse pakkumine on meie hinnangul hea viis internetti pürgiva ettevõtja abistamiseks. Selle asemel et kulutada väärtuslikku aega otsides erinevaid teenusepakkujaid, saate teie pühenduda oma ärieesmärkide saavutamisele. Meie teeme ära kogu eeltöö, et saaksite oma äri veebis hästi alustada. Kui leiate, et selline lahendus oleks just teile sobilik, võtke meiega ühendust. Täpsemat informatsiooni sisutekstide, kodulehe tegemise ning erinevate reklaam meetodite kohta leiate meie teenuste alt.

Funktsioneeriv koduleht ning
reklaam teie ärile.

ESITA HINNAPÄRING

Valmis koduleht

Terviklahenduse põhielemendina pakume oma kliendile täisväärtuslikku kodulehekülge, mis on professionaalse välimuse ning modernse ehitusega. Valmistame selle vastavalt teie disaini ja funktsionaalsuse soovidele.

Professionaalsed sisutekstid

Loome teie kodulehele meeldivad sisutekstid, mis on läbi mõeldud ja grammatiliselt korrektsed. Meie ülesandeks on luua sellised sisutekstid, mida külalised loeksid ning mille sõnum on lihtsasti arusaadav.

Hea reklaam

Valminud kodulehele pakume oma terviklahenduses kohe ka head reklaami. Mõtleme välja, mis oleks parim viis teie kodulehe tutvustamiseks ning koostame eduka reklaami.

2017-07-25T13:48:42+00:00
ESITA HINNAPÄRING
Täname päringu eest! Võtame Teiega peatselt ühendust.
ПОЛУЧИТЬ ЦЕНОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
JÄTÄ TARJOUSPYYNTÖ