Tehtud tööd 2017-10-12T09:24:19+00:00

Tehtud tööd

Siit leiate mõned näited meie varasemalt tehtud töödest

Malva Ehitus

~ malvaehitus.ee ~

KODULEHT

Malva ehitus aitab teid erinevate elu- ja mitteeluhoonete ehitusel ja sisetöödel. Ettevõttel on pikk kogemus element-, precut- ja palkmajade ehitamisel.

Valgehobusemäe Suusa- ja puhkekeskus

~ valgehobuse.ee ~

KODULEHT

Järva maakonnas asuv Valgehobusemäe Suusa- ja puhkekeskus sai kaasaegsema ja värskema ilmega kodulehe. Neljas keeles koduleht annab nüüd põhjaliku ülevaate sellest millega Suusa- ja puhekeskuses igal aastaajal võimalus tegeleda on.

ILUSPA Salong

~ iluspa.ee ~

KODULEHT

Iluspa Salongile sai loodud soojades toonides, kaasaaegne ja inspireeriv koduleht, mida on mugav hallata ja mille kaudu infot jagada.  Lehelt leiab palju inspireerivaid raamikeste sees olevaid mõtteterasid, luuleridu ja pildikesi.

Fit 360

~ fit360.ee ~

KODULEHT | E-POOD

Fit 360 on veebipood, mis pakub hea hinnaga toidulisandeid ja muud spordikaupa. Fit360 meeskonnas on ühendatud akadeemilised teadmised spordist ja aastakümnete pikkused kogemused jõusaalis.

Wabadus

~ wabadus.ee ~

KODULEHT

Legendaarne kohvik-restoran Wabadus on meeldejääv ja hubane kaasaegse linnainimese kohtumispaik, kus on võimalik pidada nii suuremaid kui väiksemaid sündmusi.

Print Best

~ printbest.eu ~

KODULEHT

Trükikojale Print Best sai loodud soojades toonides retro hõnguga koduleht. Kujunduses on kasutatud tumedaid toone ja kuldseid elemente, mis toovad soovitud sisu kenasti esile.

Tootemaailm.ee

~ tootemaailm.ee ~

E-POOD

Tootemaailm.ee on laia valikuga e-pood, kus leiab endale sobiva toote ka kõige nõudlikum pereliige.

Vasar

~ vasar.ee ~

KODULEHT

Täna on OÜ Vasar Eesti suurim teenusepakkuja galvaaniliste pinnakatete osas, hõlmates mitmeid erinevaid pinnakatteid sh. tsink, vask, nikkel, kroom, tina, alumiiniumi kromateerimine.

Pesumaja REA

~ pesumaja-rea.ee ~

KODULEHT

Pesumaja Rea pakub keemilise puhastuse, vaibapuhastuse ja pesumaja teenuseid, lisaks ka mugavat ja aega säästvat pesukulleri teenust pesu ja vaipade toomiseks ja viimiseks.

Taverna

~ taverna.ee ~

KODULEHT

Tartu Raekoja platsil asuv Taverna pitsa- ja grillrestoran, mis pakub ka pitsatakso teenust.

Eesti Disaini Maja / Estonian Design House

~ estoniandesignhouse.ee ~

KODULEHT | E-POOD

EESTI DISAINI MAJA esindab üle saja Eesti loomeinimese väljapaistvat autoridisaini, sisustusaksessuaaridest moeni. EDM tahe on teha Eesti disain nähtavaks ning pakkuda silma- ja osturõõmu nii kohalikele kui ka välismaa külastajatele.

Wellamo

~ wellamo.ee ~

KODULEHT

Wellamo OÜ  põhitegevuseks on üld- ja siseviimistlusmaterjalide müük Eestis ja Baltikumis. Nende koostööpartnerid Euroopas suudavad tagada materjalide kvaliteedi ja tarnekindluse.

ESITA HINNAPÄRING
Täname päringu eest! Võtame Teiega peatselt ühendust.
ПОЛУЧИТЬ ЦЕНОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
JÄTÄ TARJOUSPYYNTÖ