Google Adwords

Google Adwords on klikipõhine reklaamimisviis, mis on üks paremini toimivaid kodulehe nähtavaks tegemise viise. Reklaam jõuab just nende tarbijateni, kes võiks olla teie teenustest või toodetest huvitatud. AdWordsi reklaame saab ajastada vastavalt vajadusele ning saab ka määrata reklaami asukoha regionaalsel või kohalikul tasandil. On täiesti võimalik selline olukord, kus teie reklaami näidatakse ainult näiteks 50km raadiuses teie koduuksest. AdWordsi reklaame saab ka suunata keeleliste gruppide suunas. Ilma eelneva kogemuse ja tehnilise teadlikkuseta võib AdWordsi iseseisev kasutamine tekitada probleeme. Aitame teil vältida ebaefektiivse reklaami eest maksmist ning loome teile Google AdWords konto, mille seadistame vastavalt vajadusele. Analüüsime reklaamtekstides asuvaid märksõnu ning optimeerime jooksvalt, et saavutada maksimaalne tulusus. Teostame ka pidevat tulususe analüüsi ning jälgime konversiooni. Meie abiga saate viia Google AdWordsi maksimaalse efektiivsuseni ning seega meelitate oma lehele aina rohkem ja rohkem potentsiaalseid kliente.

Soovin rohkem kliente

ESITA HINNAPÄRING

Google Adwords

PPC

PPC ehk pay per click tähendab, et maksate ainult siis, kui teie reklaamile klikitakse. Mida rohkem teie lingile klikitakse, seda madalamat hinda küsib Google iga kliki eest. Kliki hinda muudab ka see, kui palju teie konkurendid iga kliki eest maksavad.

Google Adwords

Eelarve

Määrake ise, kui suure summa eest soovite reklaami osta. Võite määrata päevaeelarveks näiteks 10 eurot, siis 10 eurosendise kliki hinna juures, saate kuni 100 külastust päevas ainuüksi läbi AdWordsi. Korrutada see arv keskmise päevade arvuga kuus, leiab tee teieni kuni 3040 inimest kuus.

Google Adwords

Kiirus

Õige halduse puhul, kiidab Google AdWords teie reklaami heaks 1-3 tunni jooksul. Peale seda, kui teie reklaam on kinnitatud, võtab vaid mõne hetke, et esimesed kliendid jõuaksid teie toodete ning teenusteni.